| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی 300H D نوع مشکی سپر بندری دریچه ای مقاوم در برابر سایش |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D300H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| انعطاف پذیری | عالی |
| نام محصول | دستگاه های فندری نوع D |
|---|---|
| استفاده | پهلوگیری یا پهلوگیری کشتی |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| خدمات | OEM یا ODM |
| ویژگی ها | بادوام و محکم |
| نام | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| نصب | آروم |
| بسته بندی | پالت یا سفارشی |
| حمل و نقل دریایی | اکسپرس/ خطوط هوایی/ از طریق دریا |
| انحراف | 52.5 ٪ - 55 ٪ |
| نام محصول | PIANC2002 نوع V Fender Marine V500H سپر داک سپر لاستیکی ثابت گلگیر سنگین |
|---|---|
| شماره مدل | DF-V500H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| نیروی واکنش | 78 کیلو نیوتن تا 1015 کیلو نیوتن |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| ویژگی | مواد ماندگار |
| آرم | سفارشی |
| استفاده | از قایق محافظت کن |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | NR |
| طول | 1000mm-12000mm |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوس دار نوع NBR 70 V مقاوم در برابر سایش گلگیر اسکله ایمنی دریایی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | مشکی، خاکستری و غیره |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | سیستم های شیب دار دریایی شیب دار های لنگرگاهی دریایی و شیب دار های قایق دریایی |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | سیلندریک Fenders دریایی سیستم های Fenders کشتی Barge Fenders دریایی Docking Fenders |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| مادی | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| کاربرد | قایق بندری اسکله صنعتی |
| ویژگی | اسان برای استفاده |