| نام محصول | طراحی برتر حفاظت بی سابقه گلگیرهای یوکوهاما قیمت/اندازه/ابعاد |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| تقویت | پارچه طناب لاستیک نایلونی چند لایه |
| قطر | 0.5-4.5 متر یا سفارشی |
| نام محصول | ISO17357-1: 2014 لاستیک پنوماتیک فند زنجیر تایر توری شناور یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| رنگ | سیاه |
| قطر | 500mm-4500mm |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| نام محصول | Yokohama Fenders ISO17357-1:2014 Guide 3.3*6.5M CTN Type Air Block 50kPa |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | گلگیرهای شناور پنوماتیک 4.5*9.0M لاستیک طبیعی دارای استاندارد ISO 17357 تایید شده از نوع CTN |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| استاندارد | ISO9001، ISO17357 |
| گواهینامه | CCS/BV/SGS/ABS |
| نام محصول | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 سوپاپ ایمنی گواهی شده برای STS |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، CB/T 3948-2001 |
| تکنولوژی | ضد انفجار، سیم پیچی کلی، ضد پیری |
| سختی | 60±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | گلگیرهای بادی استاندارد 2.0*3.5M ISO17357 گلگیرهای شناور |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | = |
| سختی | 50±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | STS عملیات گلگیرهای پنوماتیکی لاستیک طبیعی ISO17357 50KPA برای محافظت از کشتی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | قطعات کشتی قایق دریایی نوع یوکوهاما پنوماتیک دریایی گلگیر شناور |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | Yokohama Fenders ISO17357-1:2014 Technology CTN زیردریایی نوع شناور |
|---|---|
| مواد | سطح بالا NR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 قطعه |
| گواهینامه | CCS،BV،LR،RINA،KR،NK،GL،ABS،DNV،RS |
| نام محصول | مشخصات ISO17357 گلگیرهای یوکوهاما گلگیر شناور برای عملیات STS |
|---|---|
| مواد | NR، SR، NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال و 80 کیلو پاسکال |