| نام محصول | گلگیرهای پنوماتیکی طراحی انعطاف پذیر و بادوام Marine Superior Ship Balthing Solutions |
|---|---|
| مواد | NR + SBR |
| رنگ | سفارشی سازی رنگ |
| سختی | 60+/-10 Shore A |
| استحکام کششی | ≥18MPa |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما ISO17357-1:2014 استاندارد 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| گواهینامه | ABS، CCS، BV، LR، DNV |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال و 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | شناور بادی شناور یوکوهاما لاستیکی گلگیر قایق های ماهیگیری مورد استفاده |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| رنگ | مشکی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نشان | ثبات افقی عالی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نشان | ثبات افقی عالی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| طول | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | طوسی خاکستری یوکوهاما سپر قطعات گلگیر فلنج گالوانیزه داغ |
|---|---|
| مواد | کیفیت بالا NR، SR، NBR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| استحکام کششی | ≥18 |
| فشار اولیه | 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | سوپاپ ایمنی ISO17357 & PIANC2002 بادی گلگیر 3.3*6.5M CTN نوع 50kPa |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقرون به صرفه |
| استاندارد | ISO17357، ISO9001 |
| قسمت | STS Fender |
| گواهینامه | ABS، RS، BV، LR، DNV |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک ISO17357-1:2014 استاندارد 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| استحکام کششی | ≥18 |
| فشار اولیه | 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | زیردریایی پنوماتیک یوکوهاما نوع گلگیر ضد برخورد سفارشی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، CB/T 3948-2001 |
| تکنولوژی | ضد انفجار، سیم پیچی کلی، ضد پیری |
| سختی | 60±10 ساحل A |