| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| عمر خدمات | 10 تا 15 سال |
| ویژگی | مقاومت در برابر خوردگی |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| نام محصول | کشتی دریایی یوکوهاما گلگیر لاستیکی طبیعی پنوماتیک با لاستیک و زنجیر محافظت از کشتی اسکله |
|---|---|
| قطر | 500 میلی متر - 4500 میلی متر |
| طول | 1000 میلی متر - 12000 میلی متر |
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| فشار اولیه | 50Kpa، 80Kpa |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک یوکوهاما استاندارد ISO17357 |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| قطر | 500 میلی متر - 4500 میلی متر |
| طول | 1000 میلی متر - 12000 میلی متر |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 گلگیرهای استاندارد یوکوهاما 80kPa STS عملیات 3.3*6.5M |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| استاندارد | PIANC، ISO17357 |
| رنگ | سیاه |
| گواهینامه | CCS/BV/SGS/ABS |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی شناور اسکله 50 کیلو پاسکال ISO17357 اسکله استاندارد قایق |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت خوب |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قسمت | توری لاستیک زنجیر |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 گلگیر پنوماتیک استاندارد یوکوهاما 3.3*6.5 متر 50 کیلو پاسکال برای داک |
|---|---|
| قطر | 300-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک یوکوهاما شناور حرفه ای برای پهلوگیری کشتی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | PIANC2014، ISO17357-1:2014 |
| گواهی | CCS LR BV ABS |
| رنگ | مشکی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک اسکله کشتی برای پهلوگیری قایق با زنجیر و لاستیک |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-12000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| مواد | NBR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| استاندارد ایمنی | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| درخواست | کشتی به کشتی، بارانداز |
| نام محصول | گلگیر بادی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| طول | 1000mm-12000mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |