| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| ارتفاع | 400 تا 3000 میلی متر |
| لوازم جانبی | پنل جلو، پد صورت، زنجیر.. |
| OEM مجاز است | بله |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| گارانتی | 24 ماه |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| لوگو | سفارشی |
| استفاده | از قایق محافظت کن |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| نام محصول | نوع سیلندر گلگیرهای قایق یدک کش لاستیکی 600*300 سفارشی برای کمان کشتی |
| رنگ | سیاه |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| طول عمر | 18-20 سال |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 مشخصات یوکوهاما گلگیر STS Dock شناور نوع CTN |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| استاندارد | ISO9001، ISO17357 |
| گواهینامه | CCS/BV/SGS/ABS |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوس دار سرویس OEM قالب گیری گلگیر سنگین سفارشی ضد پیری |
|---|---|
| مواد | ضد پیری NR |
| شماره مدل | DF-V800 |
| رنگ | نیاز مشتری |
| اندازه | نیاز مشتری |
| نام محصول | گلگیرهای دریایی استوانه ای لاستیک ضد پیری دارای گواهینامه PIANC D1000 |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی فوق العاده با کیفیت |
| شماره مدل | DF-C1000D |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | سپر لاستیکی داک D1300 با گواهینامه Bureau Veritas 100% لاستیک طبیعی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| تایپ کنید | گلگیر چرخ |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | سفارشی |
| نام محصول | گلگیرهای بادی استاندارد 2.0*3.5M ISO17357 گلگیرهای شناور |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | = |
| سختی | 50±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |