| نام محصول | گلگیرهای پنوماتیک 3.3*6.5M ISO 17357-1:2014 گواهینامه سوپاپ ایمنی برای STS |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| استاندارد | PIANC، ISO17357 |
| رنگ | سیاه |
| گواهینامه | CCS/BV/SGS/ABS |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی سفارشی NR مواد قالب گیری ایمنی 600H ضد برخورد |
|---|---|
| مواد | NR با عملکرد بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| ارتفاع | 500H-2000H |
| درجه حرارت | -40-120 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | گلگیرهای قایق یدک کش سفارشی W نوع W از لاستیک طبیعی محافظ کمان گلگیر و دم |
|---|---|
| مواد | لاستیک، NR، NBR، SBR |
| تایپ کنید | قایق یدک کش W Fender |
| ارتفاع | 200mm-450mm |
| طول | 2000 میلی متر |
| نام محصول | فندرهای سلولی لاستیکی صنعتی فندرهای دریایی فندرهای لنگر انداز |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| شماره مدل | DF-C1000H |
| ارتفاع | 500-3000 میلی متر |
| نوع | نوع سلول ثابت |
| نام محصول | پنل های فندر لاستیک سلول فندر کشتی کش فندر بالارد فندر |
|---|---|
| مواد | NR/NBR با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-C1700H |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥300% |
| سختی | 20-90 Shore-A یا IRHD |
|---|---|
| کشش | ≥300% |
| عملکرد | گلگیر کردن |
| نوع | استوانه ای |
| تولید کننده | خوش آمدی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| ویژگی | مواد با کیفیت بالا |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| عمر خدمات | 10 تا 15 سال |
| مواد | NR |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| عمر خدمات | 10 تا 15 سال |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| دما | -40℃~300℃ |