| نام محصول | ISO17357 استاندارد یوکوهاما گلگیر لاستیکی 50 کیلو پاسکال اسکله 3.3*6.5M Marine Safety |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| گارانتی | 24 ماه |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استفاده | از قایق محافظت کن |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| گارانتی | 24 ماه |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| گارانتی | 24 ماه |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک شناور ISO17357 مشخصات 80kPa عملیات STS |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | گلگیرهای شناور یوکوهاما ISO17357 50kPa 3.3*6.5M مقاومت پارگی واجد شرایط |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | =<0.034 |
| سختی | 60±10 Shore A یا درخواست مشتری |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی پنوماتیک استاندارد PIANC و ISO17357 زنجیر تایر ایمنی دریایی |
|---|---|
| مواد | بهترین کیفیت NR، NBR، SR |
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| طول | 1000 میلی متر - 12000 میلی متر |