| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| برنامه | قایق بندری اسکله صنعتی |
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| ویژگی ها | اسان برای استفاده |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| مشخصات لاستیک | ASTM D2000، SAE J200 |
| ویژگی | ارزش E/RH بالا، مقاوم در برابر سایش |
| ظرفیت | 10T-40T |
| نمونه | همان طور که درخواست شد |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| بسته | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| اندازه | سفارشی |
| برنامه های کاربردی | پایانه بندری |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |