| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| مواد | NBR |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| بسته | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| نام محصول | گلگیرهای زیر دریایی |
|---|---|
| مزیت | کارخانه سفارشی ، اصلی |
| برنامه | اسکله |
| قطر | 4.5 متر 0.5 |
| فشار | 50 kPa ~ 80 kPa |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مربعی اسکله با جذب انرژی بالا اسکله اسکله کشتی اسکله |
|---|---|
| قسمت | سپر، داک |
| کاربرد | بارانداز، بندر |
| عملکرد | حفاظت |
| ارتفاع | 150-600 میلی متر |
| نام محصول | ISO17357 & PIANC2002 استاندارد یوکوهاما گلگیر 3.3*6.5M CTN نوع 50kPa |
|---|---|
| مواد | NR سطح بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 قطعه |
| گواهینامه | CCS ABS LR BV TUV ISO |
| نام محصول | شناور بادی شناور یوکوهاما لاستیکی گلگیر قایق های ماهیگیری مورد استفاده |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| رنگ | مشکی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | قیمت گلگیرهای پنوماتیک قایق هیدرو یوکوهاما / کاتالوگ P50 برای کشتی ها |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| کلمه کلیدی | گلگیر پنوماتیک |
| رنگ | سیاه، قرمز، آبی، سبز و غیره |
| فشار کاری | 50Kpa، 80Kpa |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی سفارشی NR مواد قالب گیری ایمنی 600H ضد برخورد |
|---|---|
| مواد | NR با عملکرد بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| ارتفاع | 500H-2000H |
| درجه حرارت | -40-120 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی OEM با قالب گیری سفارشی گلگیر ضد پیری سنگین |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی ضد پیری |
| شماره مدل | DF-CRF1000 |
| رنگ | سیاه |
| استفاده | ضربه گیر اسکله صنعتی |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور الاستیک Eva Material Foam Fender Fender For Ship Boat Yacht |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |