| امکانات | انعطاف پذیری و خم شدن خوب |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه یک |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| انعطاف پذیری | خوبه |
|---|---|
| نمونه | همان طور که درخواست شد |
| دسته بندی | گلگیر لاستیکی غلتکی |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| ظرفیت | 10T-40T |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی + پالت |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک اسکله کشتی برای پهلوگیری قایق با زنجیر و لاستیک |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-12000mm |
| نام محصول | اسکله شناور محافظ پنوماتیکی شناور شناور با فوم PU |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| بخش | گلگیرهای فوم |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| امکانات | مقاومت در برابر ضربه عالی |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی با عیار بالا |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندر فوم شناور فوم گارد دریایی فوم قایق فندر فوم پر شده |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| مواد | NBR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| استاندارد ایمنی | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| درخواست | کشتی به کشتی، بارانداز |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| فشار | 50Kpa، 80Kpa |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 مشخصات یوکوهاما گلگیر STS Dock شناور نوع CTN |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| استاندارد | ISO9001، ISO17357 |
| گواهینامه | CCS/BV/SGS/ABS |