| نام محصول | NBR/NR قوس لاستیکی گلگیر لاستیکی 1000H سپر سفارشی مقاوم در برابر پارگی |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| تایپ کنید | معمولی |
| لوگو | لوگوی سفارشی پذیرفته می شود |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | مقاوم در برابر پارگی گلگیرهای لاستیکی مخروطی قایق سنگین 1800H |
|---|---|
| مواد | NR مقاوم در برابر سایش |
| شماره مدل | DF-C1800H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| بسته بندی | بسته بندی لخت، بسته بندی قاب، بسته بندی پالت |
| نام محصول | 50 کیلو پاسکال یوکوهاما رابر گلگیر لاستیکی جانبی قایق برای کشتی و اسکله |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| فشار اولیه | 0.05MPa / 0.08MPa |
| نام محصول | فندرهای شناور فوم زیر آب فندرهای کشتی فوم ایوا |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | فندرهای فوم شناور و سبک وزن فوم کوشن فندرهای فوم بادکنک محافظ بندر |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | 2x4m شناور فوم Fender با شبکه زنجیره ای 70kg / M3 تراکم 19mm ضخامت پلی اوریا |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور Eva با کارایی بالا و گواهی ایزو |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| گواهی | ISO9001 |
| کلمه کلیدی | قیمت فندرهای لاستیکی |
| ویژگی | مقاوم به پوشیدن، ضد برخورد |
| تکنولوژی | قالب گیری اکستروژن |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| کشش | ≥300% |
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |