| نام محصول | گلگیرهای زیردریایی هیدروپنوماتیک D3.3M دارای گواهی ISO17357 ضدوزن رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قطر | 1700mm-4500mm |
| طول | 5500mm-12000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| ویژگی ها | مقاومت در برابر خوردگی، سبک وزن |
| عملکرد | جذب شوک |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | NR |
| طول | 1000mm-12000mm |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| درخواست | بندر |
| مواد | NR |
| نام | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| نصب | آروم |
| بسته بندی | پالت یا سفارشی |
| حمل و نقل دریایی | اکسپرس/ خطوط هوایی/ از طریق دریا |
| انحراف | 52.5 ٪ - 55 ٪ |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی ضخیم سیاه و سفید سخت لاستیک مواد تخت NBR لاستیک طبیعی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون، EPDM، FKM، SBR |
| تایپ کنید | نوع V |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| MOQ | 1 |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی PIANC&ISO غلتک های بالشتک NR/NBR سپر دریایی اسکله مقاوم در برابر پارگی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | PIANC2002، HGT 2866-2016 |
| گواهینامه | ABS، CCS، BV، LR، DNV |
| ضمانتنامه | 36 ماه |
| بخش | ایربگ دریایی |
|---|---|
| چاپ لوگو | خوشامدگویی گرم |
| نصب | آروم |
| طول عمر | 15-20 سال |
| درخواست | لنگرگاه کشتی، بندر، اسکله |
| انحراف | 52.5 تا 55 درصد |
|---|---|
| طول عمر | 15-20 سال |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| درخواست | لنگرگاه کشتی، بندر، اسکله |
| نصب | آروم |
| ویژگی | واترپوف / ضد اشعه ماوراء بنفش / ضد پیری |
|---|---|
| تولید کننده | خوش آمدی |
| رنگ | سیاه |
| نگهداری | کم |
| سختی | 20-90 Shore-A یا IRHD |