| مواد | لاستیک طبیعی، SS400 |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| نام محصول | 1800H گلگیرهای مخروطی PIANC استاندارد لاستیک رنگ مشکی ضربه گیر داک دریایی |
| رنگ | سیاه |
| امکانات | ارزش E/RH بالا |
| نام محصول | ISO17357 گلگیر لاستیکی داک یوکوهاما گلگیر شناور نوع CTN |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قسمت | توری تایر زنجیر |
| فشار اولیه | 50Kpa یا 80Kpa |
| نام محصول | محافظ لاستیکی سلول لاستیکی طبیعی گلگیر سیاه رنگ سرویس OEM محافظ ضد پیری |
|---|---|
| مواد | NR/NBR با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-C1700H |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥300% |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی سلولی PIANC2002 1250H NR داک با جذب انرژی بالا |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی فوق العاده با کیفیت |
| شماره مدل | DF-C1250H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | گلگیرهای بادی استاندارد 2.0*3.5M ISO17357 گلگیرهای شناور |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | = |
| سختی | 50±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | ISO 17357 گلگیر یوکوهاما لاستیکی گلگیر استانداردهای کیفیت هوا Dock Port STS |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| گواهی | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک یوکوهاما مورد تایید SGS برای ارسال به کشتی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قسمت | توری لاستیک زنجیر |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-1200mm*2000mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | حفاظت کارآمد گلگیرهای دریایی استوانه ای دفاع قابل اعتماد خط ساحلی را تضمین می کند |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| مواد | NR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| ویژگی | مواد سازگار با محیط زیست |