| نام محصول | گلگیر لاستیکی سلولی سوپر دریایی با لوازم جانبی ایمنی اسکله برای اسکله قایق |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی عالی |
| شماره مدل | DF-C1150H |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | هر رنگی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما کشتی دریایی ISO 17357 محافظ کشتی قایق |
|---|---|
| مواد | NR، SR، NBR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| کاربرد | برای کشتی و اسکله استفاده می شود |
| رنگ | مشکی |
| نام محصول | کشتی دریایی یوکوهاما گلگیر لاستیکی طبیعی پنوماتیک با لاستیک و زنجیر محافظت از کشتی اسکله |
|---|---|
| قطر | 500 میلی متر - 4500 میلی متر |
| طول | 1000 میلی متر - 12000 میلی متر |
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| فشار اولیه | 50Kpa، 80Kpa |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندرهای سلولی لاستیکی صنعتی فندرهای دریایی فندرهای لنگر انداز |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| شماره مدل | DF-C1000H |
| ارتفاع | 500-3000 میلی متر |
| نوع | نوع سلول ثابت |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور الاستیک Eva Material Foam Fender Fender For Ship Boat Yacht |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| انعطاف پذیری | خوبه |
|---|---|
| نمونه | همان طور که درخواست شد |
| دسته بندی | گلگیر لاستیکی غلتکی |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| ظرفیت | 10T-40T |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| طول | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| عمر خدمات | 10 تا 15 سال |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| دما | -40℃~300℃ |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |