| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1: 2014، PIANC2002 |
| اندازه | سفارشی |
| استفاده | از قایق محافظت کن |
| ویژگی | عملیات انعطاف پذیر |
| نام محصول | گلگیر پنوماتیک |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC |
| قطر | 500mm-4500mm |
| طول | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی NBR 800 رنگ مشکی گلگیر حوض ایمنی دریایی مقاوم در برابر سایش |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| شماره مدل | DF-CRF800H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| طرح | نقشه گمرکی |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی H1000 سپر اسکله قایق مقاوم در برابر سایش طبیعی |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| گواهی | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| رنگ | درخواست مشتری |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور سنگین 700x1500 PIACN استاندارد 100% محیطی |
|---|---|
| مواد | فوم PU با چگالی بالا، پوست پلی اورتان |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| گواهی | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک پنوماتیک یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| طول | 1000mm-12000mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | فندرهای فوم شناور و سبک وزن فوم کوشن فندرهای فوم بادکنک محافظ بندر |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | سیلندریک Fenders دریایی سیستم های Fenders کشتی Barge Fenders دریایی Docking Fenders |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |