| نام محصول | ISO 17357 تایید شده 4.5*9.0M یوکوهاما گلگیر شناور CTN نوع لاستیک طبیعی |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | =<0.034 |
| سختی | 60±10 Shore A یا درخواست مشتری |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | NBR/NR قوس لاستیکی گلگیر لاستیکی 1000H سپر سفارشی مقاوم در برابر پارگی |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| تایپ کنید | معمولی |
| لوگو | لوگوی سفارشی پذیرفته می شود |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| شماره مدل | DF-1000H |
|---|---|
| نام محصول | مشخصات PIANC2002 گلگیر مخروطی لاستیک طبیعی 1000H برای Dock Marine |
| ویژگی | ارزش E/R.H بالا، بادوام |
| اندازه | سفارشی پذیرفته شده است |
| لوگو | لوگوی سفارشی موجود است |
| نام محصول | شناور بادی شناور یوکوهاما لاستیکی گلگیر قایق های ماهیگیری مورد استفاده |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| رنگ | مشکی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی پنوماتیک استاندارد PIANC و ISO17357 زنجیر تایر ایمنی دریایی |
|---|---|
| مواد | بهترین کیفیت NR، NBR، SR |
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| طول | 1000 میلی متر - 12000 میلی متر |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی برای قایق برای کار سنگین |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 500 میلی متر تا 2000 میلی متر |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| بسته | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی C1300H Naval Industrial PIANC2002 مشخصات برای قایق اسکله |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| دسته بندی | گلگیر لاستیکی داک |
| نام محصول | CTN نوع داک گلگیر لاستیکی گلگیر پنوماتیک 3.3*6.5M ISO17357 |
|---|---|
| مواد | مقاوم در برابر سایش NR SR NBR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قسمت | توری لاستیک زنجیر |
| فشار اولیه | 50kpa / 80kpa |
| نام محصول | قیمت عمده EVA فوم پر گلگیر رنگارنگ 2.0*3.5m دارای گواهی ISO9001 برای اسکله قایق |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| سختی | 75-95 Shore A |