| نام محصول | فندرهای شناور فوم زیر آب فندرهای کشتی فوم ایوا |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور Eva با کارایی بالا و گواهی ایزو |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| گواهی | ISO9001 |
| کلمه کلیدی | قیمت فندرهای لاستیکی |
| ویژگی | مقاوم به پوشیدن، ضد برخورد |
| تکنولوژی | قالب گیری اکستروژن |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| مواد | NR |
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی ها | مواد ماندگار |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| رنگ | سیاه |
| لوگو | سفارشی |
| درخواست | قرار دادن قایق |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| درخواست | بندر |
| مواد | NR |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| رنگ | مشکی |
| ویژگی ها | جذب انرژی بالا |
| درخواست | قرار دادن قایق |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 مشخصات گواهینامه Yokohama Rubber Fender BV 50kPa |
|---|---|
| مواد | NR با عملکرد بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما ISO17357-1:2014 مشخصات STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| گواهینامه | DNV BV CCS LR ABS |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال و 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما ISO17357-1:2014 استاندارد 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| گواهینامه | ABS، CCS، BV، LR، DNV |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال و 80 کیلو پاسکال |