| نام محصول | اسکله ایمنی گلگیرهای لاستیکی نوع D به عنوان سپرهای قایق اسکله بزرگ خدمت می کنند |
|---|---|
| سبک | نوع شکل D |
| سختی | 66 ShoreA |
| دمای کاری | -60 ~ 350 ℃ |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی سفارشی PIANC2002 900H اسکله پورت گواهی ABS |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، SBR، NBR |
| شماره مدل | DF-CRF900H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | گلگیرهای 100% لاستیکی طبیعی گلگیرهای یدک کش قایق استاندارد PIANC2002 برای بندرگاه |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| تایپ کنید | قایق یدک کش نوع سوراخ کلید |
| ازدیاد طول | ≥300% |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | مشخصات PIANC گلگیر سوراخ کلید گلگیر قایق یدک کش K350 نوع کمان و سپر سپر |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، SBR، NBR |
| شماره مدل | DF-K350H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | ISO 17357 گلگیر یوکوهاما لاستیکی گلگیر استانداردهای کیفیت هوا Dock Port STS |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| گواهی | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| نام محصول | دستگاه های فندری بالینی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 100 میلی متر تا 1200 میلی متر |
| طول | همان طور که خواسته شده |
| تقویت | NR، NBR، SR، CR با کیفیت بالا |
| نام محصول | ایمنی دریایی حفاظت از کشتی ها |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 100 میلی متر تا 1200 میلی متر |
| طول | همان طور که خواسته شده |
| تقویت | NR، NBR، SR، CR با کیفیت بالا |
| نام محصول | پرفروش ترین بندر قایق کش کنتور بندر قایق کش بمپر قایق کش |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه، خاکستری و ... |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | حفاظت موثر از کشتی کش خود را با DockFender کشتی کش Fenders و Bumpers |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه، خاکستری و ... |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |