| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی ساخت و ساز پایدار پانل های فندرهای دریایی مقاومت بالا در برابر ضربه |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 100mm تا 3000mm |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| شماره مدل | HM-CMF60 |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| گواهینامه ها | ISO ، BV ، ABS ، DNV ، LR ، SGS ، CCS ، RMRS |
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| کاربرد | قایق بندری اسکله صنعتی |
| ویژگی | اسان برای استفاده |
| گواهی | PIANC, ABS, DNV |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما شناور اسکله دریایی ISO17357 مشخصات 50 کیلو پاسکال |
|---|---|
| قطر | 300-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | اسکله لاستیکی گلگیر آرچ سپر گلگیر 600H با کارایی بالا برای بارانداز بندر |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه، خاکستری و ... |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | گلگیر بادی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| طول | 1000mm-12000mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | انعطاف پذیری عالی مخروط لاستیک مخروط دوقلو مخروط مخروط نگهداری کم |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 200mm تا 5000mm |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |