| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| درخواست | بندر |
| اندازه | سفارشی |
| لوگو | سفارشی |
| مواد | NBR |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | 4.5 * 9.0M پنوماتیک لاستیکی لنگر اسکله STS 80kPa ISO17357-1:2014 |
|---|---|
| مواد | NR با عملکرد بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی داک بافر 1000H مقاوم در برابر سایش PIANC2002 لاستیک طبیعی |
|---|---|
| شماره مدل | DF-C1000H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| انعطاف پذیری | عالی |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی PIANC2002 800H رنگ مشکی سفارشی برای بافر اسکله قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-CRF800H |
| تایپ کنید | گلگیرهای لاستیکی ثابت |
| استاندارد | Pianc2002 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | مخروط لاستیک Fenders قایق Fender لاستیک کشتی های کانتینر بزرگ |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 500 میلی متر تا 2000 میلی متر |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| امکانات | جذب انرژی برتر |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی با عیار بالا |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی فندرهای لاستیکی دریایی فندرهای لاستیکی استوانه ای |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 2000mm تا 5000mm |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندرهای سلولی لاستیکی صنعتی فندرهای دریایی فندرهای لنگر انداز |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| شماره مدل | DF-C1000H |
| ارتفاع | 500-3000 میلی متر |
| نوع | نوع سلول ثابت |