| نام محصول | گلگیرهای زیر دریایی |
|---|---|
| مزیت | سفارشی، کارخانه اصلی |
| تضمین | 36 ماه |
| طول | 1 ~ 12 متر |
| درخواست | گلگیر اسکله زیر دریایی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| شماره مدل | DF-MB100 |
|---|---|
| نام محصول | Dock Pier Quay Tee Head Marine Mooring Bollard Cast Iron QT450 Bollards |
| ظرفیت | 10-300 تن |
| تایپ کنید | تی سر |
| استاندارد | PIANC، ISO13797:2020 |
| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| فشار کاری | 15-21 بار |
| کاربرد | صنعتی، خودرویی، دریایی و غیره |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| دمای کاری | -40-80 ℃ |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| نام تجاری | Hongruntong Marine |
|---|---|
| نام محصول | بولاردهای پهلوگیری |
| درخواست | کشتی؛ قایق |
| درمان سطح | پاشش گالوانیزه |
| ویژگی | قوی و بادوام |
| نام محصول | فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور بدون علامت پلی اورتان Skin Dock Boat |
|---|---|
| مواد | فوم PU با کیفیت بالا، پوست پلی اورتان |
| تایپ کنید | گلگیر فوم شناور |
| رنگ | درخواست مشتری |
| قسمت | بندر گلگیر |
| نام محصول | شیلنگ استاندارد OCIMF STS NBR Continuous 10" برای عملیات کشتی به کشتی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | GMPHOM 2009 و EN 1765 |
| فشار کاری | 15 میله، 19 میله، 21 میله |
| تقویت | سیم پلی استر با استحکام بالا و سیم مارپیچ |
| نام تجاری | Hongruntong Marine |
|---|---|
| نام محصول | بولاردهای پهلوگیری |
| درخواست | کشتی؛ قایق |
| استفاده | ایمن سازی کشتی |
| درمان سطح | پاشش گالوانیزه |