| نام محصول | گلگیر فوم شناور پوشش پلی اورتان 2.0*3.5M Marine Safety for Dock Port |
|---|---|
| شماره مدل | DF-FF2.0*3.5M |
| مواد | فوم سلول بسته + پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور اسکله دریایی 2.5*5.5M صنعتی جاذب انرژی رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2.5*5.5M |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | 75-95 Shore A |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-1200mm*2000mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| مواد | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| عرض | سفارشی |
| نام محصول | گلگیر نوع V |
| رنگ | سیاه / خاکستری / سفید / در صورت نیاز |
| ضخامت | همان طور که خواسته شده |
| نام محصول | پرفروش ترین بندر قایق کش کنتور بندر قایق کش بمپر قایق کش |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه، خاکستری و ... |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |
| نام محصول | Yokohama Fenders ISO17357-1:2014 Technology CTN زیردریایی نوع شناور |
|---|---|
| مواد | سطح بالا NR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 قطعه |
| گواهینامه | CCS،BV،LR،RINA،KR،NK،GL،ABS،DNV،RS |
| نام محصول | ماشین های چرخ دار |
|---|---|
| مواد | NBR |
| نوع | ماشین های چرخ دار |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| درخواست ها | ترمینال بندری |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی + پالت |
| سختی | ≤82 ساحل A |