| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 گلگیرهای زیردریایی استاندارد هیدروپنوماتیک D2500 نوع سپر درگاه اسکله |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| اندازه | D*L--2.5*5.5M |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| نام محصول | گلگیرهای نوع D با کیفیت بالا گلگیرهای گارد اقیانوسی گلگیرهای موج گیر گلگیرهای لاستیکی قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D300H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| بسته | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| نام محصول | حفاظ اسکله بافر گلگیر فوم شناور D3.3M اسکله درگاه گواهی ABS |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شکل | استوانه ای |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | قطر گلگیر پر شده با فوم دریایی 1500mm*3000mm سلول بسته PU EVA برای اسکله |
|---|---|
| مواد | فوم PU با چگالی بالا، پوست پلی اورتان |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| گواهی | ISO، SGS، ABS، BV، DNV، CCS، LR، RS |
| نام محصول | گلگیر پر از فوم بالشتک دریایی برای محافظت از لنگرگاه کشتی گلگیر رنگارنگ پلی اورتان |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000mm*3500mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | سیلندریک Fenders دریایی سیستم های Fenders کشتی Barge Fenders دریایی Docking Fenders |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | ایزو17357 فرنر زیردریایی فرنر پنوماتیک پرتاب پذیر |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| استاندارد | ISO17357، ISO9001 |
| ابعاد | 4.5*12.0M |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |