| نام محصول | فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2.5 * 4.0 متر الاستیسیته ایمنی سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| شماره مدل | DF-2.5*4.0M |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| OEM | پشتیبانی |
| نام محصول | جذب انرژی بالا گلگیرهای پنوماتیک یوکوهاما برای انتقال کشتی به کشتی حفاری دریایی |
|---|---|
| مواد | NR مقاوم در برابر سایش |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| تحمل | ± 2٪ |
| مقطع تحصیلی | کیفیت بالا |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| layers | 5~10 layers |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| Color | Red, Black, Yellow |
| نام محصول | پوشش پلی اورتان فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2000x3500 رنگارنگ |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000x3500 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیرهای پر شده با فوم شناور دریایی 3.3 متر * 6.5 متر فلنج استاندارد HDG ISO9001 |
|---|---|
| شماره مدل | DF-3.3m*6.5m |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| مشخصات | قطر 0.5m-4.5m، L 0.7m-9m/سفارشی شده |
|---|---|
| قطر | ۲۵۰۰ میلی متر |
| تقویت | بند نایلون پارچه ای |
| سختی | 50±10 Shore A یا درخواست مشتری |
| هدایت حرارتی | = |
| نام محصول | گلگیرهای زیر دریایی |
|---|---|
| مزیت | سفارشی، کارخانه اصلی |
| تضمین | 36 ماه |
| طول | 1 ~ 12 متر |
| درخواست | گلگیر اسکله زیر دریایی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| شماره مدل | DF-MB100 |
|---|---|
| نام محصول | Dock Pier Quay Tee Head Marine Mooring Bollard Cast Iron QT450 Bollards |
| ظرفیت | 10-300 تن |
| تایپ کنید | تی سر |
| استاندارد | PIANC، ISO13797:2020 |
| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| فشار کاری | 15-21 بار |