| نام محصول | سیستم های کانوس Fender طراحی ماژولار Fenders لاستیکی اکستروید انعطاف پذیر |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | از 1000mm تا 9000mm |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| کشش | ≥300% |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 گلگیر لاستیکی یوکوهاما نوع CTN دریایی D3.3M نوع CTN |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| فشار اولیه | 50kpa، 80kpa |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک ISO17357-1:2014 استاندارد 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| استحکام کششی | ≥18 |
| فشار اولیه | 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| طول | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| اندازه | سفارشی |
| تجهیزات جانبی | پنل جلو، پد رو به رو، زنجیر و غیره |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی سرویس OEM/ODM دارای گواهی PIANC2002 قالب گیری سفارشی سنگین ضد پیری |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون |
| اندازه | سفارشی |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| دسته بندی | گلگیر لاستیکی غلتکی |
| نام محصول | ISO17357 1:2014 کشتی های قایق بادی بادی یوکوهاما گلگیر لاستیکی با کیفیت بالا |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357، PIANC |
| گواهی | ABS، CCS، BV، LR، DNV |
| فشار اولیه | 50Kpa، 80Kpa |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| طول | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی Flexible نوع V ضد آب PIANC2002 لاستیک ثابت دریایی صنعتی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| انعطاف پذیری | عالی |
| ازدیاد طول | ≥300% |
| سختی | ≤82 ساحل A |