| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | سفارشی آرچ لاستیکی گلگیر NR قطعات قالب گیری 400H ایمنی ضد برخورد |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| شکل | نوع V |
| گواهی | ISO9001, ABS, BV |
| رنگ | درخواست مشتری |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی انعطاف پذیر ضد آب DF-CRF1200H مهار گلگیر لاستیکی ثابت |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| تایپ کنید | شکل مخروطی |
| رنگ | درخواست مشتری |
| قسمت | سپر پورت |
| نام محصول | گواهی ABS سلول لاستیکی گلگیر 1600H مقاوم در برابر سایش مخازن محافظ اسکله اسکله |
|---|---|
| مواد | NR، NBR، FKM، SIL/VMQ، EPDM، HNBR، CR، FVMQ |
| اندازه | طرح های مشتریان را بپذیرید |
| محدوده سختی | 20-90 درجه ساحل A |
| ارتفاع | 500-3000 میلی متر |
| قسمت | بندر، بارانداز |
|---|---|
| نام محصول | نوع V نوع قوس دریایی گلگیر لاستیکی طبیعی 500h برای پهلوگیری |
| تایپ کنید | گلگیر لاستیکی قوسی |
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| OEM | خوش آمدی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| مواد | NR |
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی ها | مواد ماندگار |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1: 2014، PIANC2002 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| مواد | NR |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | فندرهای رولر کشتی ضد برخورد فندرهای رولر لاستیکی برای پونتون ها |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| نوع | فندر چرخ |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | سفارشی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| مواد | NR |
| ویژگی | مواد با کیفیت بالا |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| تجهیزات جانبی | پنل جلو، پد رو به رو، زنجیر و غیره |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |