| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| مادی | اوا و پلی اورتان |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| نام محصول | 1.5*3.0M گلگیر فوم شناور خاکستری دریایی مقاوم در برابر سایش پوشش پلی اورتان سفارشی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| قسمت | سپر داک |
| رنگ | درخواست مشتری |
| شکل | استوانه ای |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| Material | EVA and Polyurethane |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| نام محصول | قیمت عمده EVA فوم پر گلگیر رنگارنگ 2.0*3.5m دارای گواهی ISO9001 برای اسکله قایق |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| سختی | 75-95 Shore A |
| دوام | بالا |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| مقاومت در برابر فشار | بالا |
| نگهداری | کم |
| محدوده دما | وسیع |
| نام محصول | گلگیرهای 3.3 * 6.5 متری فراساحل / لنگرگاه / بندر / بندر / گلگیرهای پر از فوم کشتی برای ماریناهای دری |
|---|---|
| شماره مدل | DF-3.3*6.5M |
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| نام محصول | بافرهای ثابت جامد EVA فوم پر شده برای کشتی های دریایی |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| قطر | 0.5M-4.5M |
| طول | 1.0 تا 12 متري |
| نام محصول | گلگیرهای قایق پر از فوم EVA با شبکه تایر زنجیره ای STS STD |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| سختی | 75-95 Shore A |
| نام محصول | گلگیر پر از فوم بالشتک دریایی برای محافظت از لنگرگاه کشتی گلگیر رنگارنگ پلی اورتان |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000mm*3500mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |