| نام محصول | 2x4m شناور فوم Fender با شبکه زنجیره ای 70kg / M3 تراکم 19mm ضخامت پلی اوریا |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور Eva با کارایی بالا و گواهی ایزو |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیرهای اسکله شناور دریایی سفارشی کشتی قایق گلگیر فوم پلی اوره EVA |
|---|---|
| نام تجاری | DockFender |
| مواد | پوشش فوم/پلی اوره با چگالی بالا |
| مشخصات | قطر 0.5-4.5 متر، 0.7-9 متر L یا سفارشی |
| گواهی | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| نام محصول | سیاه رنگ دریایی فوم گلگیر اقیانوس گارد شناور شناور اسکله کشتی های ایمنی قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-1500mm*3000mm |
| مواد | فوم سلول بسته EVA، پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| شکل | استوانه ای |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | بالا |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
| محدوده دما | وسیع |
| مقاومت در برابر سایش | بالا |
| ماندگاری | بالا |
|---|---|
| مقاومت در برابر فشار | بالا |
| مقاومت شیمیایی | بالا |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | بالا |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
| نام محصول | فندرهای فوم شناور و سبک وزن فوم کوشن فندرهای فوم بادکنک محافظ بندر |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور 2.3*6.2 متری با لایه بیرونی پلی اوره درجه نظامی |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| لایه های | 5 تا 10 لایه |
| نام محصول | Dock Sea Guard Floating Foam Fender Colorful PU EVA Marine Floating 1500*3000mm |
|---|---|
| درونی | فوم بسته EVA |
| تقویت | پارچه بند نایلونی |
| پوشش دادن | پلی اورتان، PU |
| قطر | 300mm-4500mm |