| نام محصول | فندرهای پر از فوم حفاظت از بندر برای کشتی های دریایی/نظامی/بحری/برقی/برقی |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| نام محصول | فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور بدون علامت پلی اورتان Skin Dock Boat |
|---|---|
| مواد | فوم PU با کیفیت بالا، پوست پلی اورتان |
| تایپ کنید | گلگیر فوم شناور |
| رنگ | درخواست مشتری |
| قسمت | بندر گلگیر |
| نام محصول | پوشش پلی اورتان فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2000x3500 رنگارنگ |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000x3500 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | Trelleborg Shibata 600x1200 فندرهای لاستیکی استوانه ای برای بومپر قایق |
|---|---|
| کلید واژه ها | ماشین های لاستیکی استیل |
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه یا به درخواست |
| قطر داخلی | 600 میلی متر |
| نام محصول | فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2.5 * 4.0 متر الاستیسیته ایمنی سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| شماره مدل | DF-2.5*4.0M |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| OEM | پشتیبانی |
| نام محصول | اسکله شناور محافظ پنوماتیکی شناور شناور با فوم PU |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| بخش | گلگیرهای فوم |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| layers | 5~10 layers |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| Color | Red, Black, Yellow |
| مقاومت در برابر فشار | بالا |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | بالا |
| نصب و راه اندازی | آسان |
| شکل | استوانه ای |
| مقاومت در برابر سایش | بالا |
| نام محصول | گلگیرهای دریایی / کشتی / قایق / اسکله / اسکله گلگیرهای پر از فوم برای محافظت از کشتی |
|---|---|
| برند | DockFender |
| مواد | پلی اورتان، EVA و غیره |
| رنگ | سیاه، نارنجی یا به عنوان الزامات مشتری |
| قطر | 700mm-3300mm یا اندازه سفارشی |