| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | سیلندریک Fenders دریایی سیستم های Fenders کشتی Barge Fenders دریایی Docking Fenders |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 75 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| شماره مدل | HM-CMF60 |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| گواهینامه ها | ISO ، BV ، ABS ، DNV ، LR ، SGS ، CCS ، RMRS |
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مادی | NBR |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| برنامه | پایانه بندری |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | گلگیرهای دریایی استوانه ای C600 گلگیر قایق اسکله لاستیکی طبیعی برای شناورها |
|---|---|
| مواد | NR/NBR با کیفیت بالا |
| شماره مدل | DF-C600 |
| نیروی واکنش | 44-1054KN |
| جذب انرژی | 1.5-584KN-M |
| نام محصول | اسکله کشتی یوکوهاما پنوماتیک بادی بلوک گلگیر 3.3Mx6.5M مارین اسکله |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| طول | 1000mm-12000mm |
| خوردگی | کم |
|---|---|
| شکل | سیلندر |
| عملکرد | پایدار |
| فشار | بالا |
| ضربه | بالا |
| مشخصات | قطر 0.5m-4.5m، L 0.7m-9m/سفارشی شده |
|---|---|
| قطر | ۲۵۰۰ میلی متر |
| تقویت | بند نایلون پارچه ای |
| سختی | 50±10 Shore A یا درخواست مشتری |
| هدایت حرارتی | = |
| انعطاف پذیری | بالا |
|---|---|
| فشرده سازی | بالا |
| رنگ | سیاه |
| Shape | Cylindrical |
| کششی | بالا |