| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| گواهینامه ها | ISO ، BV ، ABS ، DNV ، LR ، SGS ، CCS ، RMRS |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بسته بندی | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| اندازه | سفارشی |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| قسمت | فندر STB |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| ارتفاع | 200mm-1000mm |
| نام محصول | فندرهای رولر پایانی برای کشتی های دریایی PIANC2002 |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون، EPDM، FKM، SBR |
| نوع | فندر چرخ ثابت |
| نصب | گوشه های آشکار |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| درخواست | بندر |
| مواد | NR |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| ارتفاع | 400 تا 3000 میلی متر |
| استفاده | کشتی، اسکله، اسکله، بندر، اسکله |
| لوازم جانبی | پنل جلو، پد صورت، زنجیر.. |
| امکانات | نصب و نگهداری آسان |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه یک |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | مخروط لاستیک Fenders قایق Fender لاستیک کشتی های کانتینر بزرگ |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 500 میلی متر تا 2000 میلی متر |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |