| نام محصول | 300H V نوع لاستیکی گلگیر ازن و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت در برابر جذب آب پایین |
|---|---|
| مواد | NR با عملکرد بالا |
| شکل | نوع V |
| ارتفاع | 200mm-1000mm |
| طول | 1000mm-3500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | NR |
| طول | 1000mm-12000mm |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| نام | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| نصب | آروم |
| بسته بندی | پالت یا سفارشی |
| حمل و نقل دریایی | اکسپرس/ خطوط هوایی/ از طریق دریا |
| انحراف | 52.5 ٪ - 55 ٪ |
| نام محصول | Dock Buffer 300 Arch Rubber Fender Resistant Wear Resistant Customization لاستیک طبیعی |
|---|---|
| شماره مدل | DF-ARF300H |
| تایپ کنید | نوع آرک وی |
| استاندارد | Pianc2002 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | دستگاه های فندری نوع D |
|---|---|
| اندازه | اندازه سفارشی |
| تراکم | 1.35 ~ 2.0 گرم بر سانتی متر مکعب |
| خدمات | OEM یا ODM |
| رنگ | مشکی و سفارشی |
| مواد | NR با کیفیت بالا |
|---|---|
| سختی | ≤82 ساحل a |
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| برنامه | بندر کشتی قایق اسکله اسکله |
| نام محصول | گلگیر نوع V |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی H1000 سپر اسکله قایق مقاوم در برابر سایش طبیعی |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| گواهی | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| رنگ | درخواست مشتری |
| نام محصول | DF-V600H V نوع گلگیر اسکله قایق اسکله دریایی سفارشی مقاوم در برابر سایش |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون، EPDM، FKM، SBR |
| شماره مدل | DF-V600H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| طرح | نقشه گمرکی |
| نام محصول | دستگاه های فندری نوع D |
|---|---|
| استفاده | پهلوگیری یا پهلوگیری کشتی |
| خدمات | OEM یا ODM |
| ویژگی ها | بادوام و محکم |
| تراکم | 1.35 ~ 2.0 گرم بر سانتی متر مکعب |
| نام محصول | گلگیرهای مخروطی لاستیکی طبیعی مقاوم در برابر سایش استاندارد 2002 PIANC برای اسکله |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه، خاکستری و ... |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| سرویس | OEM یا ODM |