| نام محصول | PIANC2002 گلگیر ثابت نوع D گلگیر لاستیکی طبیعی 500H برای محافظت از قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D500H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| انعطاف پذیری | عالی |
| نام محصول | حفاظ ایمنی قایق اسکله لاستیکی طبیعی 500H V نوع گلگیر PIANC2002 |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، SBR، NBR |
| شماره مدل | DF-V500 |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| امکانات | جذب شوک برتر |
|---|---|
| نوع | گلگیر نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی قوی |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| نام محصول | زیردریایی پنوماتیک یوکوهاما نوع گلگیر ضد برخورد سفارشی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، CB/T 3948-2001 |
| تکنولوژی | ضد انفجار، سیم پیچی کلی، ضد پیری |
| سختی | 60±10 ساحل A |
| نام محصول | دستگاه های فندری نوع D |
|---|---|
| اندازه | اندازه سفارشی |
| تراکم | 1.35 ~ 2.0 گرم بر سانتی متر مکعب |
| خدمات | OEM یا ODM |
| رنگ | مشکی و سفارشی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| مادی | NR |
| برنامه | حفاظت از کشتی های لنگرگاهی |
| نشان | مقاوم به پوشیدن، ضد برخورد |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | NBR 800 V نوع لاستیکی گلگیر دریایی اسکله ایمنی گلگیر لاستیکی مقاومت در برابر پارگی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | مشکی، خاکستری و غیره |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | گلگیرهای زیر دریایی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| تضمین | 36 ماه |
| قطر | 4.5 متر 0.5 |
| درخواست | گلگیر اسکله زیر دریایی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |