| نام محصول | دستگاه های فندری نوع D |
|---|---|
| خدمات | OEM یا ODM |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| تراکم | 1.35 ~ 2.0 گرم بر سانتی متر مکعب |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| برنامه | قایق بندری اسکله صنعتی |
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| ویژگی ها | اسان برای استفاده |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| بسته | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی سلول محافظ اسکله 800H مقاوم در برابر پارگی قایق دریایی سوپر درجه |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | 20-90 Shore-A یا IRHD |
| نمونه ها | رایگان ارائه شده است |
| ویژگی | واترپوف/ضد اشعه ماوراء بنفش/ضد پیری |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |