| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| نام محصول | فندرهای شناور فوم زیر آب فندرهای کشتی فوم ایوا |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور Eva با کارایی بالا و گواهی ایزو |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| Color | Red, Black, Yellow |
| ویژگی | آسان برای نصب و حمل و نقل سبک وزن |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور اسکله دریایی 2.5*5.5M صنعتی جاذب انرژی رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2.5*5.5M |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | 75-95 Shore A |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| مادی | اوا و پلی اورتان |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| نشان | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| نام محصول | استفاده بادوام Eva Closed Cell Foam Filled Fender Fender Floating Foam Fender |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان، طناب نایلون |
| شماره مدل | DF-2.0*3.5M |
| فن آوری | قالب و اکستروژن |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |