| نام محصول | شناور نشانگر جامد شناور دریایی با فوم فلوتاسیون پلی اورتان پر از گلگیر لاستیکی |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| طول عمر | بیش از 8 سال |
| OEM & ODM | در دسترس |
| بازرسی شخص ثالث | پشتیبانی |
| مواد | پلی اورتان، EVA و غیره |
|---|---|
| کاربرد | قایق بادبانی، کشتی های کروز، بار فله، حمل و نقل کشتی به کشتی |
| قسمت | گلگیر دریایی |
| رنگ | مشکی یا به عنوان نیاز مشتری |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | اسکله شناور محافظ پنوماتیکی شناور شناور با فوم PU |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| بخش | گلگیرهای فوم |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| Material | EVA and Polyurethane |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| نام محصول | گلگیرهای فوم شناور با فوم سلول بسته پلی اورتان 2500mm*4000mm برای کشتی بارانداز |
|---|---|
| مواد | فوم EVA با کیفیت بالا، پلی اورتان |
| تایپ کنید | گلگیر فوم شناور |
| رنگ | درخواست مشتری |
| قسمت | بندر گلگیر |
| نام محصول | Dock Sea Guard Floating Foam Fender Colorful PU EVA Marine Floating 1500*3000mm |
|---|---|
| درونی | فوم بسته EVA |
| تقویت | پارچه بند نایلونی |
| پوشش دادن | پلی اورتان، PU |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | بافرهای ثابت جامد EVA فوم پر شده برای کشتی های دریایی |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| قطر | 0.5M-4.5M |
| طول | 1.0 تا 12 متري |
| نام محصول | قیمت پایین با کیفیت بالا پوشش پلی اورتان گلگیر فوم شناور استاندارد ISO |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| تقویت | پارچه بند نایلونی |
| پوشش دادن | پلی اورتان، PU |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| لایه | 5 تا 10 لایه |