| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| کاربرد | صنعتی، خودرویی، دریایی و غیره |
| فشار ترکیدگی | 75-105 بار |
| دمای کاری | -40-80 ℃ |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| نام محصول | طراحی برتر حفاظت بی سابقه گلگیرهای یوکوهاما قیمت/اندازه/ابعاد |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| تقویت | پارچه طناب لاستیک نایلونی چند لایه |
| قطر | 0.5-4.5 متر یا سفارشی |
| نام محصول | فندرهای دریایی استوانه ای فندرهای دریایی لاستیکی فندرهای دریایی بزرگ |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| رنگ | رنگ سیاه، خاکستری، سفید یا بر اساس نیازهای مشتری |
| قطر داخلی | 80 میلی متر - 1000 میلی متر |
| طول | نیازهای مشتریان |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| کاربرد | قایق بندری اسکله صنعتی |
| ویژگی | اسان برای استفاده |
| گواهی | PIANC, ABS, DNV |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| مواد | NR |
| قطر | 500mm-4500mm |
| لوازم جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نام محصول | نوع غلتک های بالشتکی D370 گلگیرهای غلتکی ISO9001 انعطاف پذیر NBR لاستیک طبیعی درجه نیروی دریایی |
|---|---|
| شماره مدل | DF-CR20 |
| تایپ کنید | غلطک کوسن |
| استاندارد | Pianc2002 |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | بافرهای ثابت جامد EVA فوم پر شده برای کشتی های دریایی |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| نوع | گلگیر شناور |
| قطر | 0.5M-4.5M |
| طول | 1.0 تا 12 متري |
| نام محصول | Trelleborg Shibata 600x1200 فندرهای لاستیکی استوانه ای برای بومپر قایق |
|---|---|
| کلید واژه ها | ماشین های لاستیکی استیل |
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | سیاه یا به درخواست |
| قطر داخلی | 600 میلی متر |
| نام محصول | گلگیر بادی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| طول | 1000mm-12000mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| دما | بالا |
|---|---|
| دوام | بلند |
| عملکرد | پایدار |
| خوردگی | کم |
| کششی | بالا |