| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| نشان | ثبات افقی عالی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک ISO17357-1:2014 STS Dock Boat Bumper 4.5*9.0M |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی NBR 800 رنگ مشکی گلگیر حوض ایمنی دریایی مقاوم در برابر سایش |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| شماره مدل | DF-CRF800H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| طرح | نقشه گمرکی |
| نام محصول | بخش گلگیر لاستیکی توخالی D محافظ اسکله گلگیر قایق/سپر لاستیکی |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D500H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| نام محصول | گلگیرهای بادی اسکله دریایی PIANC2002 3.3 x 6.5 متر گلگیر اسکله قایق با تایر هواپیما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| رنگ ها | رنگ مشکی یا سفارشی |
| گواهینامه ها | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی H1000 سپر اسکله قایق مقاوم در برابر سایش طبیعی |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| گواهی | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| رنگ | درخواست مشتری |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی سلول محافظ اسکله 800H مقاوم در برابر پارگی قایق دریایی سوپر درجه |
|---|---|
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | 20-90 Shore-A یا IRHD |
| نمونه ها | رایگان ارائه شده است |
| ویژگی | واترپوف/ضد اشعه ماوراء بنفش/ضد پیری |
| نام محصول | شناور بادی شناور یوکوهاما لاستیکی گلگیر قایق های ماهیگیری مورد استفاده |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| رنگ | مشکی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما کشتی دریایی ISO 17357 محافظ کشتی قایق |
|---|---|
| مواد | NR، SR، NBR |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| کاربرد | برای کشتی و اسکله استفاده می شود |
| رنگ | مشکی |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| قسمت | فندر STB |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| ارتفاع | 200mm-1000mm |