| نام محصول | 50kpa آبدوز Fender Hydropneumatic آبدوز لاستیک Fender Dock Sling نوع |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی سطح بالا |
| استاندارد | ISO17357، ISO9001 |
| ابعاد | 4.5*12.0M |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| ارتفاع | 400 تا 3000 میلی متر |
| استفاده | کشتی، اسکله، اسکله، بندر، اسکله |
| لوازم جانبی | پنل جلو، پد صورت، زنجیر.. |
| امکانات | گلگیر نوع V |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی با عیار بالا |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک اسکله کشتی برای پهلوگیری قایق با زنجیر و لاستیک |
|---|---|
| قسمت | STS Fender |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-12000mm |
| امکانات | مقاومت در برابر ضربه عالی |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی با عیار بالا |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | چین مخروط لاستیک Fenders لاستیک Dock Fender لاستیک دریایی Fender |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 1000mm تا 3000mm |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |
| امکانات | گلگیر لاستیکی قوسی |
|---|---|
| بخش | گلگیر لاستیکی ثابت |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی درجه A |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| مادی | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| کشیدگی | ≥300% |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| کاربرد | قایق بندری اسکله صنعتی |
| نام محصول | فابریکهای چین فندرهای لاستیکی مخروط شکل مخروط مخروط |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 100 میلی متر تا 5000 میلی متر |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |