| بخش | ایربگ دریایی |
|---|---|
| چاپ لوگو | خوشامدگویی گرم |
| نصب | آروم |
| طول عمر | 15-20 سال |
| درخواست | لنگرگاه کشتی، بندر، اسکله |
| نام محصول | STS عملیات گلگیرهای پنوماتیکی لاستیک طبیعی ISO17357 50KPA برای محافظت از کشتی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| نام محصول | ISO17357-1:2014 گلگیرهای پنوماتیک 3.3*6.5M 80kPa STS عملیات سپر |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، CB/T 3948-2001 |
| تکنولوژی | ضد انفجار، سیم پیچی کلی، ضد پیری |
| سختی | 50±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | گلگیرهای شناور پنوماتیک ISO17357 واجد شرایط 50kPa 3.3*6.5M مقاومت پارگی |
|---|---|
| قطر | 500-4500 میلی متر |
| طول | 1000-12000 میلی متر |
| جذب انرژی | 6-6473 KJ |
| نیروی واکنش | 64-7984 KN |
| نام محصول | گلگیرهای بادی استاندارد 2.0*3.5M ISO17357 گلگیرهای شناور |
|---|---|
| استاندارد | PIANC، ISO17357-1:2014 |
| هدایت حرارتی | = |
| سختی | 50±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| نام محصول | گلگیرهای زیردریایی هیدروپنوماتیک D3.3M دارای گواهی ISO17357 ضدوزن رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قطر | 1700mm-4500mm |
| طول | 5500mm-12000mm |
| نصب | آروم |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| تجهیزات جانبی | پیچ، مهره، واشر |
| دوام | بالا |
| شکل | مخروط |
| نام محصول | D نوع فندرها دوام استثنایی و ایمنی بیشتر |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D400H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | لاستیک طبیعی |