| نام محصول | گلگیر پر از فوم بالشتک دریایی برای محافظت از لنگرگاه کشتی گلگیر رنگارنگ پلی اورتان |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000mm*3500mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور پوشش پلی اورتان 2.0*3.5M Marine Safety for Dock Port |
|---|---|
| شماره مدل | DF-FF2.0*3.5M |
| مواد | فوم سلول بسته + پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور اسکله دریایی 2.5*5.5M صنعتی جاذب انرژی رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2.5*5.5M |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | 75-95 Shore A |
| نام محصول | سیاه رنگ دریایی فوم گلگیر اقیانوس گارد شناور شناور اسکله کشتی های ایمنی قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-1500mm*3000mm |
| مواد | فوم سلول بسته EVA، پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| مواد | پلی اورتان، EVA و غیره |
|---|---|
| کاربرد | قایق بادبانی، کشتی های کروز، بار فله، حمل و نقل کشتی به کشتی |
| قسمت | گلگیر دریایی |
| رنگ | مشکی یا به عنوان نیاز مشتری |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور سنگین 700x1500 PIACN استاندارد 100% محیطی |
|---|---|
| مواد | فوم PU با چگالی بالا، پوست پلی اورتان |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| گواهی | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| نام محصول | گلگیرهای زیر دریایی |
|---|---|
| مزیت | کارخانه سفارشی ، اصلی |
| ضمانت | 36 ماه |
| برنامه | اسکله |
| قطر | 4.5 متر 0.5 |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-1200mm*2000mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| طول واقعی | 1 تا 6.5 متر |
| layers | 5~10 layers |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| Color | Red, Black, Yellow |