| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | اوا و پلی اورتان |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| طول موثر | 1 ~ 6.5 متر |
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| ویژگی | نصب و رسیدگی به سبک وزن آسان است |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| مواد | EVA و پلی اورتان |
| Color | Red, Black, Yellow |
| ویژگی | آسان برای نصب و حمل و نقل سبک وزن |
| نام محصول | محافظ کشتی با فوم فوم سلول بسته با فوم تعلیق پر شده با چگالی بالا |
|---|---|
| نام تجاری | DockFender |
| مواد | فوم سلول بسته + پلی اورتان |
| کاربرد | کشتی به کشتی پهلوگیری، کشتی به اسکله |
| طول عمر | 10-15 سال |
| نام محصول | قطر گلگیر پر شده با فوم دریایی 1500mm*3000mm سلول بسته PU EVA برای اسکله |
|---|---|
| مواد | فوم PU با چگالی بالا، پوست پلی اورتان |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| گواهی | ISO، SGS، ABS، BV، DNV، CCS، LR، RS |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | استفاده بادوام Eva Closed Cell Foam Filled Fender Fender Floating Foam Fender |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان، طناب نایلون |
| شماره مدل | DF-2.0*3.5M |
| فن آوری | قالب و اکستروژن |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | پوشش پلی اورتان فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2000x3500 رنگارنگ |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شماره مدل | DF-2000x3500 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |