| نام محصول | گلگیرهای دریایی استوانه ای C600 گلگیر قایق اسکله لاستیکی طبیعی برای شناورها |
|---|---|
| مواد | NR/NBR با کیفیت بالا |
| شماره مدل | DF-C600 |
| نیروی واکنش | 44-1054KN |
| جذب انرژی | 1.5-584KN-M |
| نام محصول | گلگیر استاندارد فوم شناور 3.3*6.5 متری PIANC2002 سپر اسکله قایق رنگارنگ |
|---|---|
| مواد | فوم PU مقاوم در برابر سایش، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| سختی | 75-95 Shore A |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما ISO17357-1:2014 مشخصات STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| گواهینامه | DNV BV CCS LR ABS |
| فشار اولیه | 50 کیلو پاسکال و 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی قوس دار نوع NBR 70 V مقاوم در برابر سایش گلگیر اسکله ایمنی دریایی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | مشکی، خاکستری و غیره |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | ISO 17357 گلگیر یوکوهاما لاستیکی گلگیر استانداردهای کیفیت هوا Dock Port STS |
|---|---|
| استاندارد | PIANC2002، ISO17357-1:2014 |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| گواهی | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| نام محصول | فروش داغ دوک رولر Fender گوشه ای لاستیک Fender چرخ Fender |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی ضد پیری |
| شماره مدل | DF-D2550 |
| نوع | نوع غلتک |
| نصب | گوشه ها و ورودی قفل ها |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی داک |
|---|---|
| مواد | NBR |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| استاندارد ایمنی | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| درخواست | کشتی به کشتی، بارانداز |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| شماره مدل | HM-CMF58 |
| بسته بندی | پالت چوبی، جعبه چوبی |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| نام محصول | DF-ARF500H گلگیر لاستیکی قوس دار نوع V اسکله قایق پهلوگیری دریایی سفارشی |
|---|---|
| شماره مدل | DF-ARF500H |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| طرح | نقشه گمرکی |