| نام محصول | NBR 800 V نوع لاستیکی گلگیر دریایی اسکله ایمنی گلگیر لاستیکی مقاومت در برابر پارگی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| رنگ | مشکی، خاکستری و غیره |
| سختی | 65 +/- 5 Shore A |
| تراکم | 2.3 ~ 3.9 g/cm3 |
| نام محصول | گلگیرهای نوع D قایق دریایی سفارشی D200H اسکله با جذب انرژی بالا |
|---|---|
| شماره مدل | DF-D200H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| اندازه | سفارشی |
| انعطاف پذیری | عالی |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| برنامه های کاربردی | پایانه بندری |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| نام محصول | لاستیک طبیعی سفارشی V نوع گلگیر لاستیکی V500H سازگار با محیط زیست ایمنی الاستیسیته |
|---|---|
| مواد | NR مقاوم در برابر سایش |
| شماره مدل | DF-V500 |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی + پالت |
| مواد | NR صاف |
|---|---|
| نام محصول | Dock Ship V Type Fender 300H عمر طولانی تر برای پهلوگیری دریایی |
| بسته | ظروف چوبی |
| شکل | نوع درام V |
| گواهی | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| قسمت | بندر، بارانداز |
|---|---|
| نام محصول | نوع V نوع قوس دریایی گلگیر لاستیکی طبیعی 500h برای پهلوگیری |
| تایپ کنید | گلگیر لاستیکی قوسی |
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| OEM | خوش آمدی |
| نام محصول | M نوع گلگیر گلگیر قایق یدک کش ضد آب Flexible M Fender Dock Boat Rubber PIANC2002 |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| تایپ کنید | نوع M |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | گلگیرهای قایق یدک کش سفارشی W نوع W از لاستیک طبیعی محافظ کمان گلگیر و دم |
|---|---|
| مواد | لاستیک، NR، NBR، SBR |
| تایپ کنید | قایق یدک کش W Fender |
| ارتفاع | 200mm-450mm |
| طول | 2000 میلی متر |
| مواد | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| نام محصول | نوع سیلندر گلگیرهای قایق یدک کش لاستیکی 600*300 سفارشی برای کمان کشتی |
| رنگ | سیاه |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| طول عمر | 18-20 سال |
| نام محصول | گلگیرهای سوراخ کلید PIANC2002 گلگیرهای یدک کش قایق محافظ ازن و اشعه ماوراء بنفش محافظ سپر قایق |
|---|---|
| مواد | مقاوم در برابر سایش NR/NBR/SBR |
| تایپ کنید | نوع سوراخ کلید |
| اندازه | 200-350H، Lmax=2000 |
| ازدیاد طول | ≥300% |