| نام محصول | گلگیر لاستیکی یوکوهاما |
|---|---|
| طول | 1000mm-12000mm |
| لوازم | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| استاندارد | ISO17357-1:2014، PIANC2002 |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بخش | لولا |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1: 2014، PIANC2002 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| استفاده | از قایق محافظت کن |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| اندازه | سفارشی |
| برنامه های کاربردی | پایانه بندری |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| کاربرد | قایق بندری اسکله صنعتی |
| ویژگی | اسان برای استفاده |
| گواهی | PIANC, ABS, DNV |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| نام محصول | سپر داک لاستیکی گلگیر پا MV گلگیر UHMW-PE پد برای بندر اسکله |
|---|---|
| قسمت | داک، سپر |
| مواد | لاستیک طبیعی ضد پیری |
| ظاهر | لاستیک صاف |
| سبک | نوع Leg / MV |
| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی المان سنگین با سپر پورت داک طراحی مدولار |
|---|---|
| قسمت | داک، سپر |
| مواد | لاستیک طبیعی ضد پیری |
| ظاهر | لاستیک صاف |
| تایپ کنید | نوع عنصر |
| نام محصول | گلگیر بادی یوکوهاما |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| قطر | 500mm-4500mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| طول | 1000mm-12000mm (سایر مشخصات را می توان سفارشی کرد) |
| فشار کاری | 50 کیلو پاسکال یا 80 کیلو پاسکال |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| اندازه | سفارشی |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |
| تجهیزات جانبی | پنل جلو، پد رو به رو، زنجیر و غیره |