| نام محصول | استفاده بادوام Eva Closed Cell Foam Filled Fender Fender Floating Foam Fender |
|---|---|
| مواد | فوم EVA، پلی اورتان، طناب نایلون |
| شماره مدل | DF-2.0*3.5M |
| فن آوری | قالب و اکستروژن |
| قطر | 500mm-4500mm |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| فشار | 50Kpa، 80Kpa |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| تجهیزات جانبی | لاستیک، زنجیر فولادی، حلقه آویز |
| فشار | بالا |
|---|---|
| شکل | سیلندر |
| مواد | لاستیک |
| خوردگی | کم |
| ماندگاری | طولانی |
| نام محصول | اسکله لاستیکی سنگین D800 گلگیرهای دریایی استوانه ای گواهی PIANC2002 |
|---|---|
| مواد | NR، NBR، FKM، SIL/VMQ، EPDM، HNBR، CR، FVMQ |
| قطر داخلی | 75-1000 میلی متر |
| قطر خارج | 150-2000 میلی متر |
| محدوده سختی | 20-90 درجه ساحل A |
| نام تجاری | Hongruntong Marine |
|---|---|
| نام محصول | بولاردهای پهلوگیری |
| درخواست | کشتی؛ قایق |
| استفاده | ایمن سازی کشتی |
| درمان سطح | پاشش گالوانیزه |
| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| فشار کاری | 15-21 بار |
| نام محصول | شیلنگ استاندارد OCIMF STS NBR Continuous 10" برای عملیات کشتی به کشتی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | GMPHOM 2009 و EN 1765 |
| فشار کاری | 15 میله، 19 میله، 21 میله |
| تقویت | سیم پلی استر با استحکام بالا و سیم مارپیچ |
| نام محصول | فندر لاستیکی سلول |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| اندازه | سفارشی |
| تجهیزات جانبی | پنل جلو، پد رو به رو، زنجیر و غیره |
| ویژگی | عملکرد بالا قوی |