| نام محصول | گلگیرهای پر شده با فوم شناور دریایی 3.3 متر * 6.5 متر فلنج استاندارد HDG ISO9001 |
|---|---|
| شماره مدل | DF-3.3m*6.5m |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی مقاوم در برابر سایش |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| کشش | ≥300% |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | ماشین های شناور دریایی استیل |
|---|---|
| مواد | NBR |
| استاندارد | PIANC2002، ISO9001 |
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 سوپاپ ایمنی گواهی شده برای STS |
|---|---|
| استاندارد | ISO17357-1:2014، CB/T 3948-2001 |
| تکنولوژی | ضد انفجار، سیم پیچی کلی، ضد پیری |
| سختی | 60±10 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥400 |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی سلولی PIANC2002 1250H NR داک با جذب انرژی بالا |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی فوق العاده با کیفیت |
| شماره مدل | DF-C1250H |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| نام محصول | گلگیرهای زیردریایی هیدروپنوماتیک D3.3M دارای گواهی ISO17357 ضدوزن رنگ مشکی |
|---|---|
| مواد | NR با چگالی بالا |
| استاندارد | ISO17357-1:2014 |
| قطر | 1700mm-4500mm |
| طول | 5500mm-12000mm |
| نام محصول | حفاظ اسکله بافر گلگیر فوم شناور D3.3M اسکله درگاه گواهی ABS |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| شکل | استوانه ای |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | 1.5*3.0M گلگیر فوم شناور خاکستری دریایی مقاوم در برابر سایش پوشش پلی اورتان سفارشی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| قسمت | سپر داک |
| رنگ | درخواست مشتری |
| شکل | استوانه ای |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور سنگین 700x1500 PIACN استاندارد 100% محیطی |
|---|---|
| مواد | فوم PU با چگالی بالا، پوست پلی اورتان |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| ازدیاد طول | ≥350% |
| گواهی | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| شماره مدل | DF-1200mm*2000mm |
| خدمات پردازش | قالب گیری |
| قطر | 500mm-4500mm |