| نام محصول | ماشین های چرخ دار |
|---|---|
| مواد | NBR |
| نوع | ماشین های چرخ دار |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| درخواست ها | ترمینال بندری |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور |
|---|---|
| استفاده | جلوگیری از برخورد |
| رنگ | قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | اوا و پلی اورتان |
| لایه | 5 تا 10 لایه |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی پنوماتیک |
|---|---|
| شماره مدل | 2.0 * 3.5 متر |
| مواد | لاستیک طبیعی |
| تقویت | سیم کشش بالا |
| سطح | صاف |
| نام محصول | محافظ بالش های دریایی، دریای دریایی و اقیانوس، محافظ بالش های پر شده از فوم پلاستیکی |
|---|---|
| مواد | پف سلول بسته، پلی اورتان |
| نوع | فندرهای شناور |
| بخش | باپر قفسه |
| رنگ | درخواست مشتری |
| امکانات | مقاومت در برابر ضربه عالی |
|---|---|
| نوع | گلگیر لاستیکی نوع V |
| رنگ | مشکی یا همانطور که لازم است |
| مواد | لاستیک طبیعی با عیار بالا |
| استحکام کششی | ≥8 مگاپاسکال |
| نام محصول | فندرهای فوم شناور و سبک وزن فوم کوشن فندرهای فوم بادکنک محافظ بندر |
|---|---|
| مواد | فوم سلول بسته، تقویت نایلون، پوست پلی اورتان |
| رنگ | رنگارنگ |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| درخواست | دریایی |
|---|---|
| سطح | صاف |
| شکل | شکل V |
| اندازه | سفارشی |
| ضخامت | همان طور که خواسته شده |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی |
|---|---|
| مواد | NBR |
| برنامه های کاربردی | پایانه بندری |
| سختی | ≤82 ساحل a |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| نام محصول | گلگیر لاستیکی Arch V |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی |
| فرایند تولید | قالب گیری، برش |
| ارتفاع | 200mm-1000mm |
| طول | 1000mm-3500mm |
| نام محصول | فندرهای لاستیکی مخروطی |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| بخش | گلگیر اسکله |
| ارتفاع | 500 میلی متر تا 2000 میلی متر |
| انحراف امتیازی | 70٪ - 72٪ |