| نام محصول | گلگیرهای لاستیکی مخروطی H1000 سپر اسکله قایق مقاوم در برابر سایش طبیعی |
|---|---|
| مواد | NR با کیفیت بالا |
| شکل | نوع مخروطی |
| گواهی | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| رنگ | درخواست مشتری |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی سپر داک PIANC2002 گلگیر چرخ استاندارد اسکله دریایی برای گوشه ها |
|---|---|
| مواد | لاستیک طبیعی، NBR، سیلیکون، EPDM، FKM، SBR |
| تایپ کنید | گلگیر چرخ ثابت |
| نصب | گوشه های آشکار |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| کاربرد | صنعتی، خودرویی، دریایی و غیره |
| فشار ترکیدگی | 75-105 بار |
| دمای کاری | -40-80 ℃ |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| نام محصول | اسکله لاستیکی سنگین D800 گلگیرهای دریایی استوانه ای گواهی PIANC2002 |
|---|---|
| مواد | NR، NBR، FKM، SIL/VMQ، EPDM، HNBR، CR، FVMQ |
| قطر داخلی | 75-1000 میلی متر |
| قطر خارج | 150-2000 میلی متر |
| محدوده سختی | 20-90 درجه ساحل A |
| قطر داخلی | 2.5mm-25mm |
|---|---|
| درمان سطحی | SR، صاف |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| دمای کاری | -40-80 ℃ |
| نام محصول | گلگیرهای غلتکی سنگین غلتک های بالشتک DF-CR10 سپر سفارشی داک دریایی PIANC2002 |
|---|---|
| شماره مدل | DF-CR10 |
| تایپ کنید | غلطک کوسن |
| اندازه | سفارشی |
| خدمات پردازش | قالب گیری، برش |
| نام محصول | گلگیرهای دریایی استوانهای PIANC2002 مشخصات OEM مجاز برای اتصال و اسکله |
|---|---|
| مواد | NR/NBR با عملکرد بالا |
| شماره مدل | DF-C500 |
| سختی | ≤82 ساحل A |
| ازدیاد طول | ≥300% |
| بسته بندی | پالت یا همانطور که لازم است |
|---|---|
| گواهی | ISO 9001 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بندر بارگیری | چینگدائو، چین |
| کاربرد | لنگر انداختن |
| کاربرد | صنعتی، خودرویی، دریایی و غیره |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| دمای کاری | -40-80 ℃ |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| بسته بندی | پالت، قرقره |
|---|---|
| قطر خارجی | 3.0mm-30mm |
| استاندارد | DIN، ASTM، JIS، GB، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C، Paypal |
| فشار کاری | 15-21 بار |