| نام محصول | گلگیرهای 3.3 * 6.5 متری فراساحل / لنگرگاه / بندر / بندر / گلگیرهای پر از فوم کشتی برای ماریناهای دری |
|---|---|
| شماره مدل | DF-3.3*6.5M |
| مواد | EVA با چگالی بالا |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| نام محصول | محافظ کشتی با فوم فوم سلول بسته با فوم تعلیق پر شده با چگالی بالا |
|---|---|
| نام تجاری | DockFender |
| مواد | فوم سلول بسته + پلی اورتان |
| کاربرد | کشتی به کشتی پهلوگیری، کشتی به اسکله |
| طول عمر | 10-15 سال |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| مواد | لاستیک طبیعی با کارایی بالا |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | فندرهای قایق کشنده |
|---|---|
| استحکام کششی | ≥16 MPA |
| خدمات پردازش | قالب گیری ، برش |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی+پالت |
| تایپ کنید | استوانه ای |
| نام محصول | فوم سلول بسته گلگیر فوم شناور 2.5 * 4.0 متر الاستیسیته ایمنی سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| شماره مدل | DF-2.5*4.0M |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| OEM | پشتیبانی |
| نام محصول | گلگیرهای پر شده با فوم شناور دریایی 3.3 متر * 6.5 متر فلنج استاندارد HDG ISO9001 |
|---|---|
| شماره مدل | DF-3.3m*6.5m |
| تایپ کنید | گلگیر شناور |
| نیروی واکنش | 54kN تا 7353kN |
| جذب انرژی | 3.8KN-M تا 7720KN-M |
| نام محصول | گلگیر فوم شناور پوشش پلی اورتان 2.0*3.5M Marine Safety for Dock Port |
|---|---|
| شماره مدل | DF-FF2.0*3.5M |
| مواد | فوم سلول بسته + پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| طول | 500mm-9000mm |
| نام محصول | 1.5*3.0M گلگیر فوم شناور خاکستری دریایی مقاوم در برابر سایش پوشش پلی اورتان سفارشی |
|---|---|
| مواد | فوم PU، لوله داخلی، تقویت کننده نایلون، پوست پلی اورتان |
| قسمت | سپر داک |
| رنگ | درخواست مشتری |
| شکل | استوانه ای |
| نام محصول | سیاه رنگ دریایی فوم گلگیر اقیانوس گارد شناور شناور اسکله کشتی های ایمنی قایق |
|---|---|
| شماره مدل | DF-1500mm*3000mm |
| مواد | فوم سلول بسته EVA، پلی اورتان |
| قطر | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |